Які кросовери найнадійніші?

Британське страхове агентство Warranty Direct з'ясувало який кросовер можна вважати найнадійнішим. На його думку таким став Grand Vitara, його індекс, що визначає кількість несправностей на 100 машин виявився рівним 38 одиницям. При 60 тисячах км пробігу його ремонт обійшовся всього в 305 фунтів. Основні неполадки відзначалися в двигунах автомобілів цієї моделі. Рейтинг складався за даними, зібраними агентством за 15 років, в дослідженні брало участь більше 200 тисяч машин.

самый надежный кроссовер

Наступний найнадійніший кросовер - це модель японської Honda CR-V. Його індекс поломок трохи більше - 50 на 100 машин, на ремонт було витрачено 320 фунтів, при цьому пробіг становив 77,5 тисячі км. Основна частина поломок припала на електричну систему машини.

самый надежный кроссовер №2

Третім у списку найнадійніших опинився Hyundai Tucson, індекс поломок у нього становить 77 одиниць, ремонт автомобіля обходиться в 310 фунтів при пробігу в 83, 2 тис. км. У цього позашляховика найбільш вразливою виявилася паливна система, яка досить швидко виходила з ладу.

самый надежный кроссовер №3

Наступний транспортний засіб, по праву претендує на звання самого надійного – це кросовера Subaru Forester. 310 фунтів витрачено на його ремонт при пробігу в 84,5 тисячі км. Основна кількість поломок - ходова частина. Індекс несправностей становить 81 одиницю на 100 вироблених машин.

самый надежный кроссовер №4

Топ надійних кроссоверів


Як виявилося, в наш часто достатньо багато уваги виробники транспортних засобів приділяють надійності машин. Топ самих найкращих кросоверів очолюють наступні моделі:

  • Kia Sportage (у цієї машини поломки в основному пов'язані з двигуном);
  • Toyota RAV4 (з аналогічними неполадками);
  • Nissan X-Trail (його поломки - в основному, ходова частина);
  • Land Rover Freelander (тут несправності в основному стосувалися електрики).

Ця ж страхова компанія займалася і дослідженням несправностей електроніки, визначивши з бази в 5 тисяч моделей десять позицій, які найбільш часто мають проблеми з електронікою. Жоден позашляховик в даний список не ввійшов. Ще одне дослідження, що стосується вибору самого надійного кросовера, проводила компанія J.D. харчування в США. Вона вибирала найбільш надійні автомобілі серед кросоверів, які мали, як мінімум, трирічну експлуатацію. З усіх автомобілів випуску 2010 року самим надійним став Lexus, а самим не ненадійним - Land Rover, який відзначився 122 неполадками на 100 випущених машин.

Автоновини

Автомобільні новинки і концепти відомих світових брендів. Цікаві факти про улюблені марки і моделі сучасних машин.