Як підготувати автомобіль до продажу, виручивши при цьому на 20% більше?

Думка про продаж свого автомобіля ще жодного автовласника не обійшла стороною. Одні продають, щоб купити нерухомість, інші хочуть оновити автомобіль, виручивши грошей на продажу старого. Є й такі, хто успішно заробляє на перепродажу автомобіля. Якщо ваша мета не просто продати свого «залізного улюбленця», а й отримати за нього максимальну винагороду, то ця стаття для вас.

Зараз ми детально розглянемо передпродажну підготовку автомобіля самостійно, і при зверненні в спеціалізовану авто-майстерню. Від того, наскільки якісно буде підготовлений автомобіль, залежить і його ціна, яка може піднятися до 20 відсотків від передбачуваної. Однак потрібно враховувати всі ризики і оцінювати цю підготовку в здоровому глузді, щоб отримати ще більший прибуток, а не збитки.

Поради  грамотного продажу автомобіля

Якщо ви бажаєте продати авто за високою ціною, то йому потрібно надати презентабельний вигляд, як зовні, так і всередині. Під час огляду машини покупцем він буде намагатися зачепитися практично за все, щоб спробувати знизити вартість, і якщо ви не підготувалися або зробили це погано, то не бачити вам запланованої угоди. Насамперед Вам потрібно зрозуміти, що брехати потенційним покупцям це не дуже гарна ідея. Якщо у машини є якісь недоліки, складності в експлуатації то краще відразу сказати про це. Звичайно, ми не рекомендуємо Вам викладати всі негативні сторони, так ви можете відлякати покупця зовсім. Не забувайте вказати гідності і переваги авто, а так же поясніть причину продажу. Своєю чесністю ви не тільки не відлякає його, а й отримаєте довіру і високий шанс успішного завершення угоди. Потрібно пам'ятати, що ви продаєте автомобіль не новий, а вже б/у. А значить «надмірна ідеальність» транспортного засобу вже здається підозрілою. Навіть після року використання можна нарахувати ряд видимих ​​подряпин, якісь інші дефекти.

подготовка автомобиля к продаже

Якщо авто за паспортом значиться як «старе», то це нормальні ефекти експлуатації, яких не уникнути. При їх відсутності покупка за високу ціну також малоймовірна. А якщо ще скручений пробіг і при п'ятирічній експлуатації ТЗ він буде, наприклад, 200 тисяч, то на покупку досвідченим клієнтом не розраховуйте. І остання порада перед початком підготовки. Постарайтеся оцінювати всі витрати на неї. Вона окупиться з лишком тільки в тому випадку, якщо ваш автомобіль не виглядає, як неотесаний шматок заліза і здатний буде зацікавити покупця після всіх процедур щодо поліпшення стану пересувного засобу.

Здійснення підготовки для продажу ТЗ

Передпродажну підготовку можна розділити на два типи:

  • зовнішня (в яку входить поліпшення зовнішнього вигляду машини, салону і приладової електроніки);
  • внутрішня (яка відповідає за стан технічної частини автомобіля);

Притому позитивний результат у вигляді вигідного продажу транспортного засобу буде досягнутий тільки при комплексній роботі, як над зовнішньою, так і над внутрішньою частиною.

Робота над зовнішньою складовою: Безумовно, тут на першому місці стоїть зовнішній вигляд. Виконавши якісне полірування кузова автомобіля, а так само полірування вікон можна вразити покупця з першого погляду. Адже кожен автовласник мріє про автомобіль, який блищить на сонці і ловить захоплені погляди перехожих. А «побитий життям» і неохайністю господаря авто за високу ціну продати не вийде, навіть при ідеальній технічній начинці. При цьому якщо фарбуванням автомобіля, і обробкою якісною поліролью займаються професіонали, то деколи складно визначити підтриманий автомобіль чи новий.

подготовка автомобиля к продаже №2

Другим кроком буде приведення в належний вигляд салону автомобіля. Подбайте про те, щоб ніяких недопалків та іншого сміття в автомобілі не було, та й курити в машині краще припинити, щоб запах нікотину вивітрився. Для прибирання дрібних піщинок і крихт використовуйте автомобільний пилосос. Не забудьте і про запах, він повинен бути приємним, але не нав'язливим. У цьому вам допоможуть ароматичні засоби.

Робота над внутрішніми ознаками: при роботі над внутрішньою складовою транспортного засобу приділіть належну увагу двигуну, а саме перевірте його на відповідність наступним пунктам:

  • машина повинна заводитися з першого разу. Якщо це відбувається не завжди, то відрегулюйте подачу моторного масла і палива в двигун.
  • якщо при роботі мотора є ривки, то виключіть їх, для цього зробіть чистку свічок.
  • перевірте, в якому стані знаходиться двигун, відкривши кришку капота. По можливості зробіть чистку двигуна.
  • для збільшення потужності можна залити присадки в двигун.

подготовка автомобиля к продаже №3

Вам, як справжньому власнику вашого авто відомі всі його поломки і недоліки. У будь-якому випадку виправляти їх або приховувати - залежить лише від вас. І якщо «почуття совісті» дозволить вам «впарити» автомобіль недосвідченому і надто довірливому покупцеві, то ми вам не зможемо перешкоджати. Але все ж не полінуйтеся поміняти лампочки, дзеркала, можливо, прикупити вогнегасник і показати це новому власнику.
Варто відзначити, що цю підготовку можна зробити і в автосервісі. У кожного з них така послуга є. Там вам нададуть комплексний догляд, виправлять будь-які нерівності покриття і зроблять глобальну чистку і ремонт ТЗ.

Ми сподіваємося, що дали вам слушні поради з передпродажної підготовки автомобіля і завдяки  цій статті ви зможете продати свій ТЗ максимально вигідно для себе.

Автоновини

Автомобільні новинки і концепти відомих світових брендів. Цікаві факти про улюблені марки і моделі сучасних машин.