Проста настройка відеореєстратора через Інтернет

Сьогодні багатьох автовласників цікавить: «Як здійснюється настройка відеореєстратора через Інтернет?». Питання актуальне, і йому ми приділимо окрему увагу. Адже від того наскільки правильно буде налаштований даний пристрій відеозапису залежить ефективність і стабільність його роботи.

Перед тим як ми перейдемо до розгляду можливих і потрібних налаштувань відеореєстратора, необхідно звернути увагу на один дуже важливий момент. Який, в принципі, має потішити кожного автолюбителя, який вже встиг обзавестися цим сучасним автомобільним гаджетом.

Варто запам'ятати одну, просту істину, що правильно виконані налагоджувальні операції - гарантія ефективної роботи відеореєстратора. І тут абсолютно немає ніякої різниці, дорогий пристрій або бюджетний. Тому з інформацією нижче знайомтеся максимально уважно.

Перші кроки налаштування


В першу чергу пристрій слід встановити на кінцеве місце. Тільки після установки можна сміливо переходити до основних налаштувань функціональності. Тепер, встановіть відеореєстратор в зручному місці (вітрове скло або торпеда). Пристрій повинен розташовуватися таким чином, щоб, коли ви на нього будете дивитися, вам не довелося б повертати голову або відволікатися від дороги. При цьому гаджет не повинен перешкоджати огляду проїжджої частини і видимості світлофорів і дорожніх знаків.

настройка видеорегистратора через интернет

Варто також звернути увагу на камеру заднього виду. Вона встановлюється на заднє вітрове скло. В даному випадку особливих рекомендацій по установці немає, так як, в принципі, реєстратор не повинен заважати огляду. Однак найкраще прикріпити його в місці верхньої точки скла (ближче до верхнього гумового ущільнювача). На цьому установка закінчується і починається безпосередня настройка.

Основні і головні настройки відеореєстратора

І так, чому зручніше настроювати відеореєстратор через інтернет? А тому, що ви просто читаєте статтю на нашому сайті і час від часу поглядаєте в інструкцію свого пристрою. Таким чином, час, витрачений на встановлення, зводиться до мінімуму.

Перше, що варто зробити, налаштувати час і дату. Це найпростіша процедура, тому почніть з неї. Відкрийте головне меню гаджета і знайдіть дані установки (при ускладненнях зверніться до інструкції відеореєстратора). Виставте точний час і дату. Це необхідно для того, щоб кожен записаний відеофайл був «прив'язаний» до певного моменту, який буде зафіксований і відобразиться при перегляді відео. Хоча дана настройка може здатися комусь і незначною, але вона грає дуже важливу роль: при ДТП співробітники ДАІ можуть переглянути запис з реєстратора і звірити дату і час, щоб далі розібратися в ситуації, що склалася.

настройка видеорегистратора через интернет №2

Тепер саме час налаштувати якість відеозапису. Даний параметр називається дозволом і частотою кадрів (FPS). Кожен із цих параметрів бажано виставити по максимуму, наскільки це дозволяє пристрій. Найідеальніше дозвіл для відеореєстратора HD 1280: 720 пікселів або Full HD 1920: 1080 пікселів. Що стосується частоти кадрів, то тут норма 30 fps (показники вище зайві).
Таким чином, при рекомендованих нами параметрах картинка буде мати відмінну якість, завдяки якій можна відобразити навіть реєстраційний номер порушника. Все це дозволить з легкістю розібратися з будь-якої неприємної ситуацією на дорозі і довести свою невинність (тільки якщо це, звичайно, правда).

Завершальним етапом стане установка часу запису. Даний параметр бажано зробити поменше, щоб відеореєстратор частіше зберігав моменти відеозапису. Але не варто зменшувати цей показник до мінімуму. В іншому випадку пристрій почне занадто сильно перезавантажуватися збереженнями файлів. Найоптимальніший варіант - середній рівень.

Підключення до Інтернету

Існують моделі відеореєстраторів, якими можна управляти стаціонарно, через глобальну павутину. Тому в даному випадку варто звернутися до інструкції гаджета, де буде чітко вказано, як правильно зробити налаштування, щоб зв'язати пристрій з вашим домашнім ПК або ноутбуком. Дана процедура найбільш трепетна, і вимагає деяких знань. Тому не виключено, що доведеться звернутися до професіоналів або до товариша, що знає справу. На цьому настройка відеореєстратора через Інтернет завершена.

настройка видеорегистратора через интернет №3

Автоновини

Автомобільні новинки і концепти відомих світових брендів. Цікаві факти про улюблені марки і моделі сучасних машин.