Промтоварні оцинковані фургони

Є категорії вантажу, що вимагає під час його транспортування до місця призначення надійної ізоляції від зовнішнього атмосферного середовища. Такий захист здатні забезпечити промтоварні фургони. До них, як правило, не пред'являють підвищених вимог, пов'язаних з дотриманням температурного режиму та санітарно - гігієнічних умов. Головне завдання - надійне укриття вантажу від дощу, снігу, пилу, підвищеної атмосферної вологості. Їх прийнято називати промтоварними, хоча в них часто перевозять продукти харчування і навіть будівельні матеріали.

Для виготовлення промтоварних фургонів застосовують різні матеріали: чорний пофарбований листовий метал, оцинкований метал, ламіновану фанеру, пластик. Але найбільш вживаним протягом багатьох років залишається оцинкований метал. Додатково пофарбований поліуретановою емаллю, він володіє чудовим зовнішнім виглядом і відмінними антикорозійними властивостями. Колір фарби замовник вибирає на власний розсуд.

Особливості виробництва и використання

Важливою перевагою застосування оцинкованого металу є можливість виготовляти фургони безкаркасним способом. В цьому випадку гнуті панелі в місцях їх з'єднання утворюють ребра, що забезпечують всій конструкції необхідну жорсткість. Відсутність металевого каркаса дозволяє отримати полегшений фургон, в якому можна перевозити більшу кількість вантажу. Усередині фургона встановлюються поздовжні відбивні рейки, що захищають обшивку від пошкодження в результаті випадкового зміщення вантажу. Промтоварні фургони з оцинкованого металу можуть використовуватися в широкому температурному діапазоні: від -40 до + 400С.

промтоварные оцинкованы фургоны

Раціональне використання промтоварного фургона з оцинкованого металу багато в чому залежить від правильного вибору шасі, на яке він буде встановлений. Як показує практика, найбільш економічним варіантом є установка великотоннажного фургона на напівприцеп. Це дозволяє уникнути простоїв автомобільного тягача в той період, коли потреба в промтоварному фургоні тимчасово відпадає.

В даний час причепи та напівпричепи випускають багато компаній. Віддавати перевагу потрібно тим виробникам, які готові давати довгострокові гарантії на свою продукцію. Одним з таких виробників є «Великолукський Досвідчений Машинобудівний Завод», що випускає причепи та напівпричепи під торговою маркою STEELBEAR. Для виготовлення продукції завод використовує якісні імпортні деталі і матеріали. Напівпричепи відповідають міжнародним стандартам ЄВРО 4.

Автоновини

Автомобільні новинки і концепти відомих світових брендів. Цікаві факти про улюблені марки і моделі сучасних машин.