Автокондиціонери для Газелі - які бувають і як вибрати

Автомобілі ГАЗЕЛЬ являються досить популярними в Україні. Цей транспортний засіб ідкедально підходить для друбного та середнього бізнесу. Вартість цих втомобілів не висока, тому кожет бажаючий може стати власником будь-якої моделі. Кожен автовласник знає, що за коморт у салоні відповідає кондиціонер. Щоб забезпечити хорошу атмосферу в салоні цього автомобіля, потрібно його купити та встановити. Установка кондиціонера в автомобілі ГАЗ дає:

  • охолодження повітря в салоні до комфортної температури;
  • перешкоджає запітнінню скла;
  • захист від неприємних запахів;
  • підтримання вологості на оптимальному рівні.

Які бувають автокондиціонери і як вибрати

Автокондиціонери бувають двох типів: механічні і електричні. Система механічним приводом, що встановлюється під капот, в своїй комплектації має конденсатор, механічний компресор, випарник, фільтр-осушувач. Вона здатна охолодити об'ємний салон в досить короткий проміжок часу.

автокондиционеры для газели

Єдиний недолік - це досить значна витрата палива в сильну спеку. Електричні кондиціонери, що встановлюються на даху, на відміну від механічних, можуть працювати як при включеному, так і при вимкненому двиигуні:

  • від бортового харчування (прикурювача) потужністю 12/24 В;
  • від зовнішнього джерела живлення на 220 В.

Завдяки використанню в дахових автокондиціонерах фреону спеціального типу, досягається досить швидке охолодження салону великою місткістю. При виборі кондиціонера крім його типу, потрібно ще враховувати потужність (6,7-18 кВт), вольтаж, габаритні розміри і вагу. Залежно від моделі, підбір здійснюється індивідуально. І тільки професіонали здатні точно розрахувати всі параметри, необхідні для довгої і стабільної роботи кліматичного обладнання.

автокондиционеры для газели №2

Істотно підвищити комфорт Газелі можна за допомогою придбання надійного кондиціонера. Грамотно вибрати з урахуванням всіх технічних параметрів, і встановити, допоможе будь-яка спеціалізована фірма, яка успішно протягом багатьох років займається сервісним обслуговуванням, установкою і ремонтом кондиціонерів для авто. Запам'ятайте, якісна робота кондиціонера відповідає за здоров'я, безпеку і комфорт в дорозі.

Автоновини

Автомобільні новинки і концепти відомих світових брендів. Цікаві факти про улюблені марки і моделі сучасних машин.