Про проект

Проект Automan.in.ua   - український Інтернет – портал  автомобільної тематики. На ресурсі розміщені авто новини, інформація про новинки світового, українського автопрому і країн СНД. А також, тут представлені цікаві інформативні статті про концептуальні  транспортні засоби, новини про автомобілі, автомобільний ринок та автомобільну світову промисловість.
Огляд українського автомобільного ринку, освітлення автомобільних салонів, мотор шоу і виставок.  Історія різних відомих автовиробників, цікаві відеоролики, а також багато корисної та цікавої інформації про автомобілі та інші моторизовані транспортні засоби.
 Наш сайт AutoMan  - це справжнє відкриття для істинних автолюбителів та прихильників автомобільного світу.  В оглядах та новинах, розміщених на порталі детально описана кожна марка та модель авто, вказані технічні характеристики, оснащення, є детальний опис екстер’єру та інтер’єру. У нас завжди розміщаються самі свіжі та цікаві новини світової автомобільної промисловості. Спеціально для Вас, ми освітлюємо тільки актуальну інформацію про найновіші моделі авто. Тому, пропонуємо Вам поринути у світ неймовірних автомобільних транспортних засобів та нових відкриттів відомих автомобільних марок.