Tesla представила новий седан Model 3 за $ 35000

Сама довгоочікувана «Тесла», про яку глава компанії Ілон Маск говорив ще до запуску найпопулярнішої на даний момент Model S, нарешті представлена офіційно. Лише за першу добу передзамовлення на четверту за рахунком модель Tesla Motors оформили понад 133 тисяч людей з усього світу, яких не збентежило ні незнання характеристик і зовнішнього вигляду новинки, ні той факт, що вона надійде в продаж тільки в кінці 2017 року.

Мабуть, найбільш коректний опис Tesla Model 3 це зменшена копія Tesla Model S. Втім, перші передсерійні зразки відрізняються від старшої моделі не тільки габаритними розмірами, а й стилістичними особливостями – такої хитромудрої оптики зі світлодіодними елементами на «Тесла» ще не зустрічалося. Ще однією особливістю є відсутність навіть натяку на фальшрадіаторні грати, хоча навіть у кросовера спереду навколо логотипу є невелика чорна смуга, не кажучи вже про Model S.

За словами Ілона Маска, сьогодні була лише перша частина презентації, присвячена цифрам і знайомству з середньорозмірним седаном. П'ятимісний електромобіль буде за замовчуванням укомплектований системою автопілотування, яка вже встановлюється на Model S і Model X, а також отримає можливість «дуже швидкої» підзарядки батарей у фірмовій мережі станцій Supercharger (до 2017 року глобальна мережа склала 7200 зарядних пунктів). Додатково до цього покупці отримають панорамний дах і пробіг 215 миль (346 км) від однієї зарядки, а розгін з 0 до 60 миль / год (96 км / год) складе менше шести секунд, причому в даному випадку мова йде про базові версії . Пізніше з'являться і більш довгограючі і жваві модифікації.

Дві доступні на даний момент моделі Tesla складно назвати доступними, адже навіть в США з урахуванням державних компенсацій для електромобілів, за Model S і Model X необхідно викласти близько $ 100 000. На цьому тлі новинку дійсно можна назвати відносно «бюджетною» з її базовим цінником $ 35 000 (без знижок). Оформити попереднє замовлення, внісши депозит $ 1000 можна безпосередньо на сайті виробника.

Tesla представила новий седан Model 3 за $ 35000
Tesla представила новий седан Model 3 за $ 35000
Tesla представила новий седан Model 3 за $ 35000
Tesla представила новий седан Model 3 за $ 35000
Tesla представила новий седан Model 3 за $ 35000

Інші новини

Цікава та корисна інформація у сфері виробництва автомобілів. Точні і правдиві огляди машин світових автомобільних концернів.