PSA Peugeot Citroen випустить пікап

Група PSA Peugeot Citroen планує повернутися на ринок пікапів, з яким компанія Peugeot розпрощалася в середині 1990-х років з моделлю 504 (в деяких країнах випускався до середини 2000-х). Офіційно про це буде оголошено пізніше, проте деякі подробиці проекту вже розкриті.

Чутки про ймовірний запуск виробництва пікапів розпустили топ-менеджери французьких компаній під час презентації нових Citroen Jumpy і Peugeot Expert. Відповідаючи на запитання журналістів про ймовірність такого рішення, глава Peugeot Максим Піка і керівник PSA Europe Денс Мартін повідомили, що офіційну заяву з цього приводу буде зроблено на наступному тижні. Як зазначає Autocar, 5 квітня група PSA представить план розвитку на найближчі шість років. Нова стратегія називається «Push to Pass» - відсилання на кнопку «форсажу» в деяких спорткарах, що дозволяє використовувати максимальну віддачу в короткий проміжок часу.

Малоймовірно, що PSA почне розробку абсолютно нової моделі, оскільки ризики недостатньо великих обсягів продажів занадто високі, щоб інвестувати значні кошти в окремий проект. Імовірно, пікап буде побудований спільно з компанією Toyota або Fiat. З японською компанією французи недавно почали випускати мінівени і фургони. Разом з італійцями розроблені такі моделі як Fiat Ducato і Peugeot Boxer.

За попередньою інформацією потенційними конкурентами пікапа (або пікапів, якщо у кожної марки буде модель в своєму фірмовому стилі) будуть Ford Ranger, Isuzu D-Max, Mitsubishi L200, Nissan Navara і VW Amarok. Не варто забувати і про розробку аналогічних автомобілів на «ніссановскій» базі компаніями Renault і Mercedes-Benz.

Інші новини

Цікава та корисна інформація у сфері виробництва автомобілів. Точні і правдиві огляди машин світових автомобільних концернів.