Beijing Auto випустила електричний суперкар

Китайська компанія Beijing Auto (BAIC) побудувала електричний суперкар, який розганяється з 0 до 100 км / год за три секунди. Новинка розроблена європейським дослідницьким центром в Барселоні за участю фахівців іспанської гоночної команди Campos Racing. Машина буде представлена офіційно 25 квітня на автосалоні в Пекіні.

Новий суперкар побудований на базі електричного боліда китайської команди NextEV China Racing, яка виступає в Formula E. При цьому він має оригінальний дизайн, а також піднімаючі вгору двері. Габаритна довжина, ширина і висота складають 4570х2040х1214 мм відповідно, а розмір колісної бази дорівнює 2800 мм. За попередньою інформацією, максимальна швидкість електрокара становить 260 км / год, а максимальний пробіг від однієї зарядки досягає 300 км.

Крім великих автомобільних концернів побудувати власний електричний спорткар намагаються і менш відомі китайські фірми. Так, наприклад, молодий автобренд Youxia Motors з Шанхая розсекретив в минулому році прототип седана Х. Він оснащений 348-сильним електромотором, а також комплектом тягових батарей. У серійної машини, яка повинна з'явитися в 2017 році, в залежності від модифікації будуть використані акумулятори ємністю 40, 60 або 85 кВт • ч. Запас ходу електромобілів складе від 220 до 460 км, а вартість - від $ 32 тис. до $ 48 тис.

Інші новини

Цікава та корисна інформація у сфері виробництва автомобілів. Точні і правдиві огляди машин світових автомобільних концернів.