Audi A8 стане шестидверним лімузином

У Швеції почали тестувати шестидверний лімузин побудований на базі автомобіля Audi A8. Видання Autoevolution вже опублікувало фотографії тестового прототипу. На сьогоднішній день, нажаль, немає детальної інформації про новинку. Можна припустити, що лімузин готує не сама компанія Audi, а одне з ательє, яке спеціалізується на розробці саме таких транспортних засобів. Наприклад, в Швеції такі машини будує – Nilsson Special Vehicles, а в Німечинні – Binz. Як правило, довжина шестидверного лімузина становить майже шість метрів.

Для флагманського седана, крім лімузинів розробляють й інші варіанти. Наприклад, минулого року восени був презентований броньований Audi A8, його назвали найбільш захищеним від нападів в історії автомобілів. Авто сконструйовано таким чином, що в салон подається свіже повітря з двору в екстреній ситуації, а також, спрацьовує система пожежогасіння. Для створення такого автомобіля виробник використав арамід, алюмінієві сплави і ковану сталь.

Audi A8 стане шестидверним лімузином
Audi A8 стане шестидверним лімузином
Audi A8 стане шестидверним лімузином
Audi A8 стане шестидверним лімузином

Авто А8 має топову модифікацію, яка оснащається 605-сильним турбомотором V8 з об’ємом 4 літра. До першої сотні машина розганяється всього за 3.8 секунди, а максимальна швидкість становить – 305 км/год.

Інші новини

Цікава та корисна інформація у сфері виробництва автомобілів. Точні і правдиві огляди машин світових автомобільних концернів.